Projektowanie uśmiechu w Iławie

stomatologia estetyczna iławaChcesz cieszyć się pięknym uśmiechem? A może coś zmienić i skorzystać z rozwiązania jakim są implanty zębów lub koronki? Wiele osób rozważających takie rozwiązanie nie chce się na nie ostatecznie zdecydować, ponieważ obawiają się wysokich kosztów leczenia i tego, że mogą być niezadowoleni z efektu końcowego. W naszym gabinecie stomatologicznym rozumiemy takie dylematy, dlatego też wprowadziliśmy ofertę jaką jest projektowanie uśmiechu w Iławie. Dzięki nowoczesnej metodzie Digital Smile Design zobaczysz swój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Daje to gwarancję, że końcowy efekt leczenie będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania.

Obecnie zdrowe zęby to nie wszystko. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, by nasz uśmiech był idealny – niczym z reklamy czy zdjęcia z pierwszych stron gazet. A jak wiadomo taki uśmiech dodaje nam pewności siebie i sprawia że częściej się uśmiechamy – inni postrzegają nas jako osoby radosne i otwarte. Decyzja o poprawieniu uśmiechu często jest odkładana w czasie, ponieważ Pacjenci nie są pewni czy efekt końcowy spełni ich oczekiwania.

Stomatologia estetyczna Digital Smile Design

Inwestując pieniądze w swój uśmiech chcemy być pewni, że efekt będzie dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy. Z myślą o takich osobach powstałą technologia Digital Smile Design. Została ona stworzona przez brazylijskiego dentystę Christiana Coachmana. Punktem wyjścia jego metody jest wykonanie przez stomatologa serii zdjęć oraz filmów twarzy oraz zębów. Następnie przeprowadzany jest dokładny wywiad z Pacjentem, ponieważ lekarz musi poznać cechy osobowości oraz wymagania Pacjenta odnośnie wyglądu zębów.

Nowy uśmiech jest projektowany w oparciu o osobowość Pacjenta, ale także o rysy twarzy czy jego mimikę. Dzięki temu uśmiech idealnie wygląda, a Pacjent czuje się z nim doskonale. Dodatkowo szczegółowo zaplanowany projekt znacznie ułatwia pracę, zwłaszcza gdy przy rekonstrukcji uśmiechu pracują dentyści różnych specjalności (ortodonci, chirurdzy, protetycy czy implantolodzy).

Digital Smile Design Iława

Chcesz coś zmienić w swoim uśmiechu, ale obawiasz się, że efekt końcowy nie spełni Twoich oczekiwań? Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Iławie. Korzystając z nowoczesnej metody projektowania uśmiechu jaką jest Digital Smile Design zobaczysz jak będzie wyglądał efekt końcowy leczenia. Już teraz umów się na pierwszą wizytę i zacznij cieszyć się z pięknego uśmiechu.