Stomatologia estetyczna Digital Smile Design

stomatologia estetyczna digital smile designDzięki filozofii stomatologii estetycznej Digital Smile Design opracowanej przez Christiana Coachman-a oczekiwania estetyczne pacjenta stają się celem już na początku.

Sesja zdjęciowa i wideo daje materiał do analizy i projektowania. Poprzez analizę twarzy udaje się z dużą dokładnością  zaprojektować uśmiech na zdjęciach w trzech projekcjach tak by stanowiły punkt wyjścia do projektu 3D. Dzięki komputerowemu wspomaganiu CADCAM projekt 2D przekształcam w projekt 3D a ten z kolei drukujemy na naszej drukarce 3D. Pozwala nam to zachować spójność projektu w obrębie naszej Stomatologii nad Jeziorakiem bez zlecania tego ważnego etapu do pracowni technicznej. Projekt jest następnie przenoszony w sposób tymczasowy na zęby pacjenta a następnie podczas kolejnej sesji zdjęciowej powstaje materiał pozwalający przedstawić Pacjentowi wynik końcowy. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Posiadamy umiejętności i doświadczenie pozwalające uzyskać wynik końcowy zgodny z projektem.

Digital Smile Design Iława

Stomatologia estetyczna Digital Smile Design to również precyzyjne narzędzie do komunikacji z pracownią techniczną, dzięki któremu wykonane tam korony zębowe, mosty czy licówki są zgodne z projektem, a ilość poprawek jest minimalna.

Projektowanie Uśmiechu Digital Smile Design

Przy projektowaniu uśmiechu w Iławie korzystamy z naszego całego arsenału środków: tomografii komputerowej, skanera 3d, programów CADCAM, fotografii, oprogramowania do pozycjonowania implantów i produkcji szablonów chirurgicznych, analizy cefalometrycznej i modeli zębów. W ten sposób powstaje wykonalny plan, który integruje w jednej filozofii całość naszej wiedzy zdobytej podczas 30 letniej praktyki.  Gdy będzie taka potrzeba przestawimy ortodontycznie zęby, poprawimy ich endodontyczną kondycję, uzupełnimy wszczepami i w końcu domkniemy ramę uśmiechu za pomocą arsenału środków ze stomatologii estetycznej. Wszystko przy współpracy z naszą pracownią techniczną, z którą mamy dobre wyniki od 20 lat. Ukończyliśmy kurs Akademii DSD, który oceniam jako bardzo wartościowy a wykładowcę, Bartosza Cerkaskiego za doskonałego nauczyciela.