Digital Smile Design Stomatologia Estetyczna

Piękny i nieskazitelny uśmiech jest dziś marzeniem praktycznie każdego. Nie wystarczą już tylko zdrowe zęby – muszą być one równe i najlepiej białe. Niestety nie każdy został obdarowany przez naturę idealnym uśmiechem. Coraz częściej borykamy się z różnymi wadami zgryzu czy nieprawidłowo ułożonymi zębami. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi ortodoncja, stomatologia estetyczna, implantologia czy nawet protetyka. Niestety każde takie leczenie wiąże się z dużymi kosztami – a bardzo często obawiamy się tych wydatków, ponieważ nie wiemy tak do końca jaki będzie efekt.

Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest Digital Smile Design – to nowoczesny sposób na wizualne poznanie wyników leczenia. Dzięki temu Pacjent już na etapie planowania leczenia wie, jak będzie wyglądał efekt końcowy. Każdy uśmiech jest projektowany indywidualnie – dzięki temu w pełni wyraża osobowość Pacjenta oraz jego wyobrażenia o pięknym uśmiechu.

stomatologia estetyczna iława

Jak wygląda wizyta związana z Digital Smile Design?

  • konsultacja trwa około 1,5 godziny,
  • już w czasie pierwszej wizyty wykonywany jest szereg zdjęć oraz filmów zębów, uśmiechu, twarzy,
  • lekarz przeprowadza z Pacjentem wywiad, który ma na celu ustalenie wyobrażeń o idealnym uśmiechu i poznanie osobowości Pacjenta,
  • po zebraniu wszystkich materiałów lekarz w oparciu o nie przygotowuje szczegółowy plan leczenia oraz projektuje uśmiech,
  • ostatni etap to przygotowanie projektu uśmiechu – Pacjent może zobaczyć, jak będzie wyglądał jego uśmiech.

Digital Smile Design to nowoczesny sposób na przeprowadzenie całego leczenia, które nierzadko wymaga zaangażowania specjalistów z dziedziny ortodoncji, protetyki, implantologii czy stomatologii estetycznej. Cały plan leczenia rozpisywany jest na poszczególne etapy, które można wygodnie zaplanować i rozłożyć w czasie koszty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu stomatologicznego i skorzystania z metody Digital Smile Design  Stomatologia Estetyczna.